Právě se nacházíte: SFŽP ČR > Akce a pozvánky > Detail akce

Zveme na jarní veletrhy o bydlení

Foto: archiv SFŽP ČR
21. 3. 2019 10:00 - 24. 3. 2019 17:00
Praha 9 - Letňany
Kdo by nechtěl bydlet lépe a úsporněji? Pokud přemýšlíte o novém bydlení, zařizujete, stavíte či rekonstruujete, nenechte si ujít oblíbené jarní pražské veletrhy o bydlení, zahradě a designu. Poradíme vám, jak získat dotaci na úsporné bydlení z programu Nová zelená úsporám a Dešťovka.

Veletrhy FOR HABITAT, FOR INTERIOR, FOR GARDEN, BYDLENÍ, nové projekty, DESIGN SHAKER a Světlo v architektuře probíhají i letos všechny v jeden čas a na jednom místě. Výstaviště tak nabídne komplexní sortiment vybavení interiérů, staveb a rekonstrukcí.

KDY a KDE? 21. – 24. března 2019 na letňanském výstavišti PVA Expo Praha – hala 4

Dotace poskytované Státním fondem životního prostředí ČR pomáhají již řadu let k ekonomičtějšímu i ekologicky šetrnějšímu bydlení, proto na veletrhu nebude chybět ani stánek SFŽP ČR. Na něm zjistíte, na co konkrétně a kolik peněz můžete získat či jak cesta k dotaci v reálu vypadá. Naše poradenství se týká zejména oblíbených dotačních programů Nová zelená úsporám a Dešťovka, zaměřených na úspory energií a pitné vody v rodinných a bytových domech.

Zajímají vás příklady již dříve podpořených dotačních projektů? Chcete zjistit, jak díky chytré rekonstrukci či stavbě nízkoenergetického rodinného domu ušetříte i statisíce? Přijďte si v sobotu 23. března poslechnout přednášku „Ušetřete s dotacemi na úsporné bydlení“.

Těšíme se na vás na největší pražské veletržní akci o bydlení, rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Jarní veletrhy pro bydlení, zahradu a design

KDY: 21. – 24. března 2018 (čt-so 10:00-18:00, ne 10:00-17:00)
KDE: PVA EXPO Praha, Beranových 667, 199 00 Praha Letňany

Plánek výstaviště (pdf)

DOPROVODNÝ PROGRAM SFŽP ČR

Přednáška „Ušetřete s dotacemi na úsporné bydlení“
23. března 2019, 11-12:00 hodin, konferenční sál číslo 2

STÁHNOUT VSTUPENKU ZDARMA

Podrobné informace naleznete na webových stránkách www.forhabitat.cz, www.vystavabydleni.cz, www.for-garden.cz, www.forfurniture.cz, www.designshaker.cz, www.svetlovarchitekture.cz.