Skrýt nabídku

english | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Aktuality
  • Tisk

Veletrh FOR PASIV začal, NZÚ vítá zájemce o dotaci

10.02.2017 - Veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb můžete navštívit od 9. do 11. února v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Na stánku SFŽP ČR se dozvíte o aktuálních dotačních možnostech programu Nová zelená úsporám.

Za účasti ministrů české vlády začal 5. ročník veletrhu nízkoenergetických staveb FOR PASIV a další ročník veletrhu CESTY DŘEVA zaměřený na sruby, roubenky a montované stavby. Slavnostní pásku přestříhl ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek společně s ministrem životního prostředí Richardem Brabcem, předsedou představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR Karlem Havlíčkem, ředitelem společnosti ABF Tomášem Kotrčem a ředitelkou veletrhu Střechy Praha Jitkou Šefránkovou. Těšit se můžete na bezmála tři stovky zajímavých expozic a bohatý doprovodný program.

For Pasiv 2017_zahájení
Zahájení veletrhu za účasti ministrů.

Společně se zahájením veletrhu proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Pasivní dům 2016. Cenu veřejnosti, kterou získal dům pod smrkem z Černošic, předal ředitel Státního fondu životního prostředí ČR Petr Valdman.

Stánek programu Nová zelená úsporám najdete v hale č. 5 - expozice číslo 5B13. Odpovíme na všechny vaše dotazy a poradíme vám!

Volnou vstupenku na veletrh si můžete stáhnout elektronicky.

 

For Pasiv 2017_konzultace
Konzultace na stánku.

DOPROVODNÝ PROGRAM:

Přednáška: Stavíte, rekonstruujete? Řekněte si o dotaci...
... o výhodnou dotaci z programu Nová zelená úsporám na výstavbu a rekonstrukci rodinných domů. Přijďte si poslechnout, jak velkou dotaci můžete získat. Na reálných příkladech Vám dokážeme, že to má smysl a že získat podporu není tak obtížné, jak se někdy tvrdí.

Kdy: pátek 10. 2. 2017 (16:45-18:00 hodin) a sobota 11. 2. 2017 (12:00-13:15 hodin)

Místo konání: Hala 5, přednáškový sál 5 (plán výstaviště )

Vstup na přednášku je zdarma v rámci vstupenky na veletrh.

Více informací o veletrhu najdete na stránkách veletrhu .Hlavní menu


Partneřiinfo@ekoobec.cz web@ekoobec.cz marek.novotny@ekoobec.cz roman.tyce@ekoobec.cz lenka.telickova@ekoobec.cz