Skrýt nabídku

english | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Aktuality
  • Tisk

I letos poradíme na veletrhu FOR ARCH, jak na dotace

19.09.2017 - Stalo se již téměř zvykem, že se Státní fond životního prostředí ČR účastní stavebního veletrhu FOR ARCH. A chybět nebude ani letos. Slavnostní páska 28. ročníku byla přestřižena v úterý 20. září v 10 hodin za účasti ředitele SFŽP ČR Petra Valdmana a brány letňanského výstaviště PVA EXPO Praha se otevřely tisícům návštěvníků.

I tentokrát pro ně vystavovatelé připravili zajímavé novinky i zavedené produkty z oboru stavebních materiálů, elektrotechniky, zabezpečení, vytápění, alternativních zdrojů energie, dřevostaveb, bazénů, saun a úsporného bydlení. I Fond má na svém stánku co nabídnout.

V plném proudu je udělování dotací z programu Nová zelená úsporám, který od září nabízí řadu novinek, naplno běží i čerpání dotací z Operačního programu Životní prostředí 2014-2020 a Národního programu Životní prostředí včetně populárního programu Dešťovka.

Odborníci Fondu jsou na stánku v hale 1 - č. stánku G 18 připraveni zodpovědět dotazy zájemců o dotace i stavebníků, projektantů či energetických specialistů. Navíc vystoupí s příspěvky na dalších doprovodných akcích veletrhu, například v rámci Fotovoltaického či Technologického fóra. SFŽP ČR se letos poprvé stal rovněž partnerem odborné konference Křižovatky architektury, na které 21. září vystoupí špičkový architekt Alberto Kalach.

Podrobný přehled přednášek a vystoupení Fondu při veletrhu FOR ARCH naleznete v článku Přijďte za námi na stavební veletrh FOR ARCH 2017.

Expozice Státního fondu životního prostředí ČR při veletrhu FOR ARCH 2017

FOR ARCH 2017

KDE: PVA EXPO Praha, Beranových 667, Praha 9 - Letňany

KDY: 19. – 23. září 2017, 10:00 –18:00 (so 17:00)
Hala č. 1 – stánek G 18

FOR ARCH 2017 zahájení

Páska je přestřižena, veletrh FOR ARCH 2017 zahájen

Stánek SFŽP na veletrhu FOR ARCH 2017

Odborníci SFŽP ČR poradí s aktuálními dotacemi v oblasti životního prostředíHlavní menu


Partneřiinfo@ekoobec.cz web@ekoobec.cz marek.novotny@ekoobec.cz roman.tyce@ekoobec.cz lenka.telickova@ekoobec.cz