Skrýt nabídku

english | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Akce a pozvánky » Detail akce » Seminář - jak získat dotaci na projekt p...

Blíží se Dům a bydlení Liberec

Místo konání

Home Credit Arena, Liberec

Doba konání

20. 10. 2017 - 22. 10. 2017


Navštivte náš infostánek Nová zelená úsporám.

Tentokrát Vás pozveme o „volebním" víkendu od 20. do 22. října 2017 do severočeské metropole, kde s více než stovkou dalších vystavovatelů představíme aktuální nabídku dotací rezortu životního prostředí na prodejní výstavě DŮM A BYDLENÍ LIBEREC.

Stavíte či rekonstruujete? Víte, že můžete výrazně ušetřit díky dotacím, které poskytuje Státní fond životního prostředí ČR z úspěšných programů Nová zelená úsporám či Dešťovka? Že je to moc složité? Přijďte se poradit, jak na dotace, přímo s odborníky Státního fondu životního prostředí ČR.

U našeho infostánku dostanete fundované informace o tom, na co vše lze při stavbě a rekonstrukci domu dotaci získat a jak o ni správně požádat. Dozvíte se, jaká konkrétní energeticky úsporná opatření se podporují z programu Nová zelená úsporám či jaké možnosti máte, pokud chcete uspořit výdaje za pitnou vodu s programem Dešťovka. Konzultace poskytneme také projektantům a energetickým specialistům.

Již 13. ročník prodejní a kontraktační výstavy Dům a bydlení Liberec se tradičně zaměřuje vše, co souvisí s úpravou a zařízením bytových interiérů i exteriérů. Svoji návštěvu můžete navíc spojit s prohlídkou automobilových novinek na paralelně probíhající výstavě Autosalon Liberec, a tak možná za ušetřené peníze z dotací vylepšíte i svůj vozový park. :)

Více informací o výstavě čtěte na www.vystavydiamantexpo.cz.

Stánek Nová zelená úsporám na veletrhu Dům a bydlení Liberec 2017

KDE: Home Credit Arena, Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec
KDY: 20.-22. 10. 2017, pátek až neděle 9-17h

NZÚ stánek Liberec 2016Hlavní menu


Partneřiinfo@ekoobec.cz web@ekoobec.cz marek.novotny@ekoobec.cz roman.tyce@ekoobec.cz lenka.telickova@ekoobec.cz