Právě se nacházíte: SFŽP ČR > Akce a pozvánky > Detail akce

Online seminář: Finanční udržitelnost u vodohospodářských projektů

28. 4. 2021 09:30 - 13:00
Získali jste dotaci na vodohospodářský projekt z prioritní osy 1 Operačního programu Životní prostředí, případně z Národního programu Životní prostředí? Zúčastněte se našeho webináře a seznamte se s aktuálními informacemi o povinnostech příjemců dotací ve vztahu k zajištění finanční udržitelnosti vodohospodářského systému.

Poradíme zástupcům měst a obcí, zpracovatelům jejich projektů i odpovědným osobám za provozování vodovodů a kanalizací vodohospodářských projektů podpořených dotací. Podrobné informace naleznete v POZVÁNCE.

Webinář proběhne ve středu 28. dubna 2021 od 9:30 hod. online formou přes Microsoft Teams a je pro přihlášené účastníky zdarma.

Registrujte se prosím na e-mailové adrese: seminare@sfzp.cz.

PROGRAM:

9:30 – 10:15 Finanční udržitelnost VH projektů v OPŽP (Metodika a Nástroj Udržitelnost 2014+, Povinnosti příjemce dotace po uvedení VH projektu do provozu)
10:15 – 11:15 Nástroje pro kontrolu Finanční udržitelnosti VH projektů (Monitorovací nástroj MUP a Provozní monitorovací zprávy PMZ; Požadované přílohy; Postihy za neplnění podmínek poskytnutí dotace a případné sankce)
11:15 – 12:00 Dotazy, diskuze

POZVÁNKA (pdf)