Právě se nacházíte: SFŽP ČR > Akce a pozvánky > Detail akce

Veletrh ÚSPORNÁ DOMÁCNOST odhalí chytrá řešení pro váš domov, obec i region

Infostánek SFŽP ČR na veletrhu Úsporná domácnost 2017 v Ostravě, foto: archiv SFŽP ČR
8. 3. 2018 12:00 - 10. 3. 2018 18:00
Výstaviště Černá louka Ostrava
Trápí vás vysoké účty za energie, vodu, vytápění či pohonné hmoty? Přemýšlíte, jak si snížit spotřebu, a tím ulevit rodinnému či obecnímu rozpočtu? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít první ročník veletrhu racionální spotřeby ÚSPORNÁ DOMÁCNOST 2018.

Od čtvrtka 8. do soboty 10. března naleznete na ostravském Výstavišti Černá louka všemožné vychytávky na úsporné vybavení domácnosti, tipy na energeticky výhodnou stavbu domu či novinky v oblasti elektromobility a eko dopravy. Veletrh se zaměří také na efektivní provoz obcí a regionů, nakládání s odpady či obecní a rodinné finance.

Nebude chybět ani infostánek Státního fondu životního prostředí ČR, kde vám naši odborníci poskytnou všechny potřebné informace pro získání dotace z programu Nová zelená úsporám či Dešťovka. Poradíme, jak správně vyplnit žádost o dotaci, jakých chyb se vyvarovat, zodpovíme dotaty ke kotlíkovým dotacím. Starostové jistě ocení novinky z dotačního balíčku pro města, obce a veřejný sektor z Národního programu Životní prostředí či Operačního programu Životní prostředí zaměřené na úsporu energií, zlepšení kvality ovzduší, předcházení vzniku odpadů či protipovodňová opatření.

Přijďte se zeptat na stánek SFŽP ČR – najdete nás v hale NA2, číslo stánku 30.

Řadu zajímavostí můžete načerpat i na třídenním veletržním semináři s názvem Poradenské centrum k efektivnímu využívání energie, kde vystoupí specialisté z různých oborů týkajících se energetických úspor.

Přečtěte si podrobný PROGRAM semináře, REGISTRACE ZDE.

Nezapomeňte si projít také souběžnou výstavu Střechy, stavba 2018.
Těšíme se na Vás 🙂

ÚSPORNÁ DOMÁCNOST 2018

KDE: Výstaviště Černá louka Ostrava
KDY: 8.–10. 3. 2018 (čt 12:00-18:00, pá – so 10:00-18:00)

Výstaviště – plánek haly NA2

Plakát veletrhu

www.cerna-louka.cz/cs/usporna-domacnost-2018