Právě se nacházíte: SFŽP ČR > Akce a pozvánky > Detail akce

Přijeďte za námi na Stavební veletrhy Brno

Stánek SFŽP ČR na Stavebních veletrzích Brno v roce 2017, foto: archiv SFŽP ČR
25. 4. 2018 10:00 - 28. 4. 2018 17:00
Výstaviště Brno
Dobrá rada nad zlato, my radíme zdarma! Na Stavebních veletrzích v Brně vám již tradičně poradíme, jak získat dotace rezortu životního prostředí. Nezávislé odborné poradenství poskytneme především k dotačním programům Nová zelená úsporám, Dešťovka a Operačnímu programu Životní prostředí.

Stánek Státního fondu životního prostředí ČR najdete v Pavilonu P (vstup 7, vjezd 8) pod číslem 064.

KDY: 25.–28. dubna 2018 (10:00-18:00, so – 10:00-17:00)
KDE: Brno – Výstaviště

Zeptejte se na vše, co vás zajímá

Zavítejte na stánek SFŽP ČR a odborníci našeho úřadu vám vysvětlí, na jaká konkrétní opatření můžete žádat finanční podporu, jak správně podat žádost o dotaci, jakých chyb se naopak vyvarovat. Poradí s dotacemi na úsporné bydlení z programu Nová zelená úsporám i s příspěvky na využívání dešťové vody v domácnosti známými jako Dešťovka.

Příležitost dáváme i starostům měst a obcí, státním úřadům a institucím, výzkumným pracovištím, podnikatelům či neziskovým organizacím.​ Všem zájemcům představíme Operační program Životní prostředí, který nabízí finanční prostředky na pestrou škálu projektů z různých oblastí životního prostředí.

Nenechte si ujít doprovodný program

Vlastníte rodinný dům a přemýšlíte jak ušetřit? Chystáte se stavět či rekonstruovat? Přijďte si poslechnout přednášku Žijte lépe a levněji s našimi dotacemi. Zjistíte, kolik peněz a na jaká opatření získali žadatelé před vámi. Na reálných příkladech vám ukážeme, že dosáhnout na podporu není tak obtížné, jak se někdy tvrdí.

Přednáška „Žijte lépe a levněji s našimi dotacemi“

KDY: čtvrtek 26. 4. 2018, 15:30–16:00 hodin a sobota 28. 4. 2018, 10:30–11:00 hodin
KDE: pavilon P, přednáškové molo

Celý doprovodný program

Vstupenka ZDARMA

Přijďte na náš stánek, máme pro vás vstupenku ZDARMA. Stačí zadat promo kód E1RY1AS24D. E-mailem následně obdržíte voucher ve formátu PDF, který vám umožní vstup na veletrh zdarma. Bezplatný vstup na veletrh lze uplatnit i v případě PDF uloženého v mobilním zařízení.

 

Více informací naleznete na webových stránkách veletrhu.