Právě se nacházíte: SFŽP ČR > Norské fondy > Připravujeme kontaktní seminář pro Norské fondy 2014-2021

Připravujeme kontaktní seminář pro Norské fondy 2014-2021

18.02.2019
Kontaktní seminář pro potenciální žadatele o finanční prostředky a partnery projektů z donorského státu se uskuteční dne 10. dubna 2019 v Praze. Seminář je součástí programu Životní prostředí, ekosystémy a změna klimatu, který je financován z prostředků Norských fondů 2014-2021.
Norske-fondy_Oslo-listopad-2018 Setkání s norskými partnery pro projekty v životním prostředí v Oslu, listopad 2018, foto: archiv SFŽP ČR

Co seminář přinese

Cílem semináře je posílení a navázání nových kontaktů mezi zájemci o finanční prostředky poskytované v rámci programu a potenciálními projektovými partnery z donorského státu. V rámci semináře se účastníci seznámí se zaměřením programu Životní prostředí, ekosystémy a změna klimatu, osvojí si technické aspekty žádostí o dotaci a setkají se se zástupci partnerských organizací z Norska, které mají zájem spolupracovat na realizaci projektů v České republice.

Pro koho je seminář vhodný

Seminář je určený všem subjektům, které jsou způsobilými žadateli v programu Životní prostředí, ekosystémy a změna klimatu. Jedná se o subjekty, které jsou v České republice a v Norsku vedené jako právnické osoby.

Seminář je bezplatný, jednacím jazykem je angličtina.

REGISTRACE na bf.sfzp.cz/matchmaking-seminar.