Právě se nacházíte: SFŽP ČR > Aktuality > Spouštíme registraci do nového Seznamu specialistů 2021+

Spouštíme registraci do nového Seznamu specialistů 2021+

16.06.2021
Jste energetický specialista, zpracovatel projektu či odborného posudku? Dodáváte stavební práce, instalujete úsporné technologie nebo poskytujete technický dozor? Již nyní se můžete registrovat do nového Seznamu specialistů, který bude žadatelům z programu Nová zelená úsporám a Dešťovka k dispozici v letech 2021–2030.

Seznam specialistů bude součástí nově připravovaných webových stránek, jejichž spuštění plánujeme na červenec letošního roku. Provoz předešlého seznamu bude v průběhu roku ukončen.

Hlavní novinkou bude on-line kontaktní formulář na webové stránce profilu specialisty, prostřednictvím něhož dostanete poptávky od zájemců přímo do svého e‑mailu. Na rozdíl od předchozího seznamu budete moci také vyplnit bližší popis poskytovaných služeb.

Máte-li zájem dále nabízet své služby žadatelům v programu Nová zelená úsporám, zaregistrujte se do nového seznamu již nyní. Zajistíte tak, že žadatelé budou mít vaše kontakty při ruce ihned při zahájení dalšího programového období.

Jak na registraci

Jste již registrovaný v předešlém Seznamu specialistů Nová zelená úsporám 2014–2021

  1. Připravte si e-mail, který jste použili pro předchozí registraci, a přejděte na stránku: OBNOVENÍ HESLA.
  2. Doplňte e-mailovou adresu použitou při registraci do předešlého seznamu. Poté si nastavte nové heslo a potvrďte aktivaci účtu.
  3. Po přihlášení do aktivovaného profilu vyplňte všechny povinné údaje – v části Kontaktní údaje a Poskytované služby.
  4. Po uložení povinných údajů odešlete profil ke schválení na SFŽP ČR a vyčkejte na potvrzující e-mail o zveřejnění profilu.
  5. Přihlašovací údaje (e-mail a heslo) pro váš účet v předešlém Seznamu specialistů se nezmění.

2/ Nejste registrovaný v předešlém Seznamu specialistů a chcete se nově zaregistrovat

  1. Jděte na stránku REGISTRACE.
  2. Nastavte vstupní údaje a heslo.
  3. Po registraci vyplňte v novém profilu všechny povinné údaje – v části Kontaktní údaje a Poskytované služby.
  4. Po uložení povinných údajů odešlete profil ke schválení na SFŽP ČR a vyčkejte na potvrzující e-mail o zveřejnění profilu.

button REGISTROVAT

Do svého účtu se můžete kdykoliv znovu přihlásit na stránce: PŘIHLÁŠENÍ.

V případě dotazů jsme vám k dispozici na telefonních číslech 730 584 069 a 724 593 100 a na e-mailové adrese: centrum.nzu@sfzp.cz.