Právě se nacházíte: SFŽP ČR > Aktuality > Stáhněte si prezentaci o dotacích na úsporné bydlení

Stáhněte si prezentaci o dotacích na úsporné bydlení

12.02.2020
Zaujala vás na veletrhu FOR PASIV přednáška o dotačních programech Nová zelená úsporám a Dešťovka? Stáhněte si prezentaci a připomeňte si základní fakta a aktuální podmínky dvou populárních dotačních titulů na podporu úspor energií a vody v domácnostech.

Prezentace s názvem Dotace pro vaše úsporné bydlení shrnuje v kostce vše podstatné, co potřebujete znát o dotačních titulech Nová zelená úsporám a Dešťovka. Zjistíte například, kdo konkrétně může podporu čerpat, na jaká opatření a v jaké výši, seznámíte se s příklady úspěšných dotačních projektů.

S konkrétními dotazy týkajícími se vašeho projektu či stavebního záměru se můžete obrátit na některé z 13 krajských pracovišť Státního fondu životního prostředí ČR. Případně navštivte poradenský stánek Fondu na některém z dalších veletrhů a seminářů, kterých se naši odborníci účastní v průběhu celého roku. Přehled akcí naleznete v sekci Akce a pozvánky.

Podrobné podmínky pro získání dotace a dokumenty hledejte přímo na webových stránkách programů www.novazelenausporam.cz a www.dotacedestovka.cz.