Právě se nacházíte: SFŽP ČR > Aktuality > Zajímáte se o dotace z Modernizačního fondu? Čtěte vše podstatné v otázkách a odpovědích

Zajímáte se o dotace z Modernizačního fondu? Čtěte vše podstatné v otázkách a odpovědích

07.01.2021
Předregistrace projektových záměrů do prvních dotačních výzev Modernizačního fondu je v plném proudu. Zvažujete podat projektový záměr a ucházet se o podporu z nového zdroje Evropské unie? Projděte si odpovědi na nejčastější dotazy a usnadněte si tak cestu k dotaci.

Na stránce Časté dotazy najdete nejdůležitější informace k administraci a předregistraci projektů k podpoře z Modernizačního fondu. Zjistíte například, zda je předregistrace projektového záměru pro čerpání dotace povinná a zda bude možné uvedené údaje po vyhlášení standardních výzev změnit. Dočtete se také, jaká konkrétní opatření budou v jednotlivých programech podporována, kdo může o podporu požádat či jak si vyložit některé konkrétní podmínky.

Nastavení Modernizačního fondu na evropské i národní úrovni v této chvíli stále probíhá, obsah stránky proto budeme průběžně aktualizovat a doplňovat. Pokud odpověď na svůj dotaz v našem přehledu nenajdete, můžete se obrátit na e-mail: modernizacni.fond@sfzp.cz.

Přejít na stránku Časté dotazy k Modernizačnímu fondu