Skrýt nabídku

english | RSS


Právě se nacházíte: Úvodní stránka » Odborný slovník životního prostředí

Odborný slovník životního prostředí

Úvod a tiráž

Termín:
     


Anglicko-český a česko-anglický slovník životního prostředí a udržitelného rozvoje. Po zadání termínu najde fulltextový vyhledávač všechna hesla, která obsahují dané slovo či jeho část. V anglicko-české části hesla obsahují vedle anglického a českého ekvivalentu i výslovnost (u naposledy zařazených hesel se bude ještě průběžně doplňovat), definici v angličtině (v případě důležitých nebo obtížných pojmů) a také synonyma a pomocné termíny, které uživatele přivedou k dalším souvisejícím pojmům zařazeným do slovníku. Zájemci tak při hledání určitého pojmu mohou dohledat i řadu termínů, které s hledaným slovem přímo souvisejí.

Having entered a term to be searched, the user is provided all entries that contain the given word or its part. In the English – Czech section, the entries include, along with the English and Czech equivalents, also pronunciation (which will be completed gradually for the last entries), an English definition of significant and complicated terms as well as synonyms and other terms that lead the user to related notions included in the dictionary. Thus when looking for a certain term, the users can find a number of entries that are in close connection with the term to be searched at the beginning.


Zelená linka

Akce a pozvánky

23. 1. 2017 - 26. 1. 2017
NZÚ na výstavě Infotherma 2017

Mezinárodní výstava věnovaná vytápění, úsporám energie a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů se bude konat ve dnech 23. - 26. ledna 2017 na Výstavišti Černá louka v Ostravě.

2. 2. 2017 - 5. 2. 2017
Program Nová zelená úsporám na veletrhu Moderní vytápění 2017

Ve dnech 2. - 5. února 2017 se na Výstavišti Praha Holešovice koná veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ zaměřený na moderní technologie vytápění, krby, kamna a obnovitelné zdroje energie. Formou dvou přednášek bude na veletrhu prezentován i program Nová zelená úsporám.

10. 2. 2017 - 12. 2. 2017
NZÚ na veletrhu FOR PASIV

Veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb můžete navštívit od 9. do 11. února 2017 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Na stánku Státního fondu životního prostředí ČR se dozvíte informace o aktuálních dotačních možnostech, zaměřených na úspory energií v rodinných a bytových domech, které nabízí program Nová zelená úsporám.

2. 2. 2017 - 2. 3. 2017
Semináře NZÚ v krajích

Stavíte, rekonstruujete? Řekněte si o dotaci. Poradíme vám, jak na to!

» Archiv akcí a pozvánek


Hlavní menu


Partneřiinfo@ekoobec.cz web@ekoobec.cz marek.novotny@ekoobec.cz roman.tyce@ekoobec.cz lenka.telickova@ekoobec.cz